Servodata - strona główna NVIDIA Preferred Solution Provider PNY NVIDIA Quadro Authorized Partner

 

NVIDIA DGX Station
 

NVIDIA DGX Station to pierwsza dedykowana, w pełni zintegrowana programowo i sprzętowo, stacja firmy Nvidia do Deep Learning'u. DGX Station jest całkowicie zoptymalizowana przez firme Nvidia, zarówno od strony sprzętowej jak i programowej. Optymalizacja sprzętowa platformy pozwala uzyskać bardzo szybkie transfery pomiędzy GPU. DGX Station zawiera autorskie biblioteki do pełnej obsługi GPU (np. cudNN, NCCL). Biblioteki te posiadają wiele funkcji niedostępnych w innych rozwiązaniach opartych zarówno na kartach Nvidia Tesla jak i GeForce (pomimo takiego samego nazewnictwa). DGX Station zawiera także zoptymalizowane platformy programistyczne (Frameworks) takie jak Caffe, CNTK, MXNet, PyTorch, TensoFlow, Theano i Torch. Są one specjalnie dostosowane do tej platformy i w tej postaci dostępne tylko z rozwiązaniami NVIDIA DGX. W celu pełnego wykorzystania platformy Nvidia stworzyła oprogramowanie nvidia-docker, które jest w stanie w 100% wykorzystać potencjał kart Tesla.

NVIDIA DGX Station jest w tej chwili najlepszym rozwiązaniem dla firm i osób, które chcą szybko i bezproblemowo rozpocząć prace w zakresie Deep Learning'u nie ponosząc wydatków na rozwiazania serwerowe. Posiadacz DGX Station nie musi martwić się o codzienne uaktualnianie systemu a jednocześnie ma dostęp do najnowszych bibliotek i rozwiązań producenta.

Pakiet programowy (Support) sprzedawany wraz z NVIDIA DGX Station zawiera:
- dostęp do najnowszych poprawek i uaktualnień (dedykowanych tylko dla platformy DGX)
- usługę Nvidia Cloud
- dostęp do pełnej dokumentacji i artykułów (how-to) związanych z produktem
- możliwośc bezpośredniego kontaktu z ekspertami firmy Nvidia
- pomoc telefoniczną w trybie 24x7 w sprawach sprzętowych i programowych
- usługę wymiany wadliwych komponentów w trybie "Next Day Shipment"

 

Podstawowe dane techniczne

 

DataSheet_FT77C-B7079.pdf

Wymiary

MidiTower, 518x256x639 mm, 40kg

CPU

1x Xeon E5-2698 v4 (2.2 GHz, 20 rdzeni)

RAM

256GB DDR4

 

GPU

4x Tesla V100, 20480 rdzenie CUDA, 2560 rdzeni Tensor

HDD

1x 1.92GB SSD OS Ubuntu Desktop, 3x 1.92TB SSD RAID 0

Wyjścia wideo

3x DisplayPort

LAN

Dual LAN 10GbE

Pobór mocy

1500W

Dostępne wersje

 

TCSDGXSB-1YS-PB

DGX Station,Programowy support 1 rok

TCSDGXSB-3YS-PB

DGX Station,Programowy support 3 lata

Gwarancja

 
 

12 miesięcy gwarancji na sprzęt

Wszystkie znaki i nazwy zawarte w tym dokumencie mogą być lub są prawnie zastrzeżone lub zarejestrowane przez ich właścicieli. Specyfikacja produktu może być zmieniona bez dodatkowego powiadamiania. Nie bierzemy odpowiedzialności za błędy techniczne lub inne omyłki. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.